Vitrin ve Cephe Giydirme

Vitrin ve Cephe Giydirme

Vitrin ve cephe giydirme, Açıkhava reklamcılığı çeşitlerinden bir tanesidir. Vitrin ve cephe giydirme aynı zamanda takma cephe ya da perde duvar gibi isimler ile de adlandırılmaktadır Genellikle çok katlı binaların dış cephelerinin ağırlıklı bir şekilde cam olması ile bir reklam alanı ortaya çıkmaktadır. Ancak beton binaların dış cephelerinde de bu alan meydana gelebilmektedir. Mağaza vitrinler için de aynı durum söz konusudur. Bu alanların geleneksel reklamcılık için kullanılabilir olduğundan bahsedebiliriz.

Genellikle döşeme ya da kolonlara asılan giydirme cepheler statik taşıyıcı özelliğine sahip değildir. Bina ve vitrinlerin birer reklam alanı olarak kullanılması yeni değildir. Aslında uzun yıllardır geleneksel reklam çalışması olarak bu alanlar kullanılmaktadır.

Vitrin ve Cephe Giydirme Neden Önemlidir?

Vitrin ve cephe giydirme, bu alanların satış ve pazarlama odaklı bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Vitrinlerde, mağazadaki bir indirim ya da farklı bir konu sunulurken bina cephelerine ise daha ilgi çekici reklamların verilmesi söz konusudur. Özetle; ürün tanıtımı, kampanya tanımı, imaj amaçlı reklamlar için bu reklam alanlarının tercih edildiğinden bahsedebiliriz.

Vitrin ve cephe uygulamaları genel olarak one way ve dijital folyo baskı ile yapılmaktadır. Yüksek yerlerdeki vitrin ve cephe uygulamaları için vinç kullanımı gerekebilir. Bunun yanı sıra montaj öncesinde cephelerin temiz olması çok önemlidir. Temiz olmayan ve daha önce kaplama işlemi yapılmış olan cephede öncelikle demontaj işlemi yapılmaktadır. Bu sayede son derece kusursuz bir şekilde cephe ve vitrin giydirme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Vitrin ve cephe kaplamaları hedef kitleye doğrudan reklam mesajını sunması açısından son derece önemlidir. Bu noktada birçok reklam veren bu reklam çalışmalarını tercih etmektedir.

En Kaliteli Dış Cephe ve Vitrin Giydirme Hizmetleri

Dış cephe ve vitrin giydirme konusunda profesyonel bir destek arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız sizin için en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunuyor. Siz de bu konuda detaylı bilgi almak ve sağladığımız avantajlardan yararlanmak için bizi tercih edebilirsiniz. Vitrin ve dış cephe uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.